Kursy biznesowe

Szkoła języków Obcych The Oxford Centre w swojej ofercie posiada również ofertę dla firm i instytucji z zakresu języka biznesu.

Prowadzimy specjalistyczne szkolenia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego dla ekspertów z różnych branż.

Kursy takie dają możliwość rozwoju i podniesienia kompetencji zawodowych,a nauka prowadzona jest w sposób ciekawy, przyjazny i skuteczny, na bardzo wysokim poziomie.

Kursy Business English/German/French/Spanish rozwijają umiejętności wypowiadania się na ogólne tematy biznesowe, rozwijają wszystkie umiejętności językowe (czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu, ze szczególnym naciskiem na mówienie) oraz umożliwiają rozwój na przykład takich umiejętności biznesowych jak prowadzenie spotkań, prezentacji i negocjacji.

Lektorzy prowadzący kursy biznesowe dobierani są bardzo starannie, są to osoby, które mają juz wieloletnie doświadczenie w pracy nauczyciela oraz posiadają wysokie kwalifikacje, a także cieszą się ogromną renomą oraz doskonale potrafią prowadzić różnorodne zajęcia z uwzględnieniem zagadnień biznesu.

Kursy biznesowe oparte są na materiałach i podręcznikach przeznaczonych dla języka biznesu.

Zajęcia mogą być rpowadzone w oddziałach naszych szkół oraz u Państwa w firmie, w zależności od potrzeb.

Przed rozpoczęciem kursu przeprowadzamy wstępne testy kawlifikacyjne, ustalamy ilość godzin oraz tematykę zajęć.