Jak uczymy

Nauka w naszym centrum jest oparta na zastosowaniu najskuteczniejszych i najnowocześniejszych metod i technik nauczania, które dostosowujemy do poszczególnych potrzeb grupy.

Pracując z młodzieżą i dorosłymi główny nacisk kładziemy na komunikację oraz szybkie opanowanie języka. Zajęcia w naszej szkole z powodzeniem łączą miłe spędzanie czasu z intensywną nauką, rozrywką i zabawą. Wszystkie kursy prowadzone są metodą komunikacyjną wzbogaconą o elementy szybkiego i efektywnego uczenia, a zajęcia prowadzone są w uczonym języku obcym. Jeśli natomiast chodzi o znajomość gramatyki, to uczymy jej w sposób naturalny i przede wszystkim jasny i przystępny.

Proces dydaktyczny wzbogacony jest zajęciami, które związane są z kulturą, tradycją i świętami danego kraju. Ogromną część zajęć stanowią zajęcia konwersacyjne, prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania i które pomagają w szybszej i skuteczniejszej komunikacji. Poziom zaawansowania określa się na podstawie napisanego testu kwalifikacyjnego lub też rekomendacji lektora uzyskanej po ukończeniu poprzedniego kursu.

Lektorzy

Jak wiadomo dobry lektor jest wizytówką każdej szkoły, toteż w The Oxford Cenrte uczą jedynie najlepsi z najlepszych. Nasi lektorzy to nie tylko ludzie z doskonałym przygotowaniem metodycznym i merytorycznym, lecz także ludzie energiczni i umiejący zainteresować swoich kursantów, oraz tak pokierować procesem nauki, aby każdy kursant uczestniczył w zajęciach z wielką chęcią.

Należy również dodać, że lekcje prowadzone przez lektorów The Oxford Centre są starannie przemyślane i przygotowane, a nad pracą całego zespołu lektorów bezustannie czuwa wykwalifikowany i dyplomowany metodyk. Pamiętaj, że w naszych szkołach znajdziesz tylko najlepszych specjalistów, którzy legitymują się wysoką wiedzą i najwyższymi kwalifikacjami.

Grupy

Nauka w SJO The Oxford Centre odbywa się w doskonale przyjaznych i komfortowych warunkach. Grupy są bardzo małe i liczą zaledwie 4-10 osób, co sprawia, że kursanci niesamowicie szybko chłoną wiedzę i osiągają najlepsze wyniki, a jak wiemy tak mało liczne grupy zdarzają się naprawdę rzadko.

Prowadzimy kursy językowe na 11 poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych.

Co warto wiedzieć o kursie w naszej szkole?

Kursy prowadzone w SJO The Oxford Centre dają ogromne możliwości i wiele korzyści, oto niektóre z nich:

bardzo szybkie rozwijanie zdolności komunikacyjnych
przełamywanie bariery językowej
przyswajanie naturalnego języka i poprawnej wymowy
uczestnicy kursu uczą się tego, czego najbardziej potrzebują
do grupy zawsze mogą dołączyć nowe osoby
szybkie postępy oceniane za pomocą regularnych testów
semestralne raporty o postępach w nauce
zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych lektorów
zajęcia prowadzone są w oparciu o najnowsze i najskuteczniejsze metody nauczania
każdy kursant otrzymuje podręczniki GRATIS
bardzo niskie ceny
bezpłatne korzystanie z obcojęzycznej biblioteki